Czujesz się znudzony standardowymi, asfaltowymi trasami? Potrzebujesz zmiany, emocji i sporej dawki świeżości? Czujesz w sobie pasję do odkrywania nowych tras, jeżdżenia nieutartymi i niedostępnymi szlakami? Przeżywania ekscytujących przygód? Chciałbyś zobaczyć, co to znaczy ruszyć w przyjemną wyprawę motocyklem, po dzikich trasach? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania zgodnie odpowiedziałeś „tak” - dobrze trafiłeś!

 

Z myślą o takich jak Ty ADVPoland przygotowało coś specjalnego — Adventure Training Weekend, połączony ze zorganizowaną od A do Z wycieczką, poza utartymi szlakami! Ten weekend kompleksowo przygotuje Cię do jazdy po bezdrożach, zapewni dobrą zabawę i radość z jazdy!

 

Co Cię czeka w niesamowitych Sudetach? To będą aż trzy dni, które połączą to co przyjemne i pożyteczne! Trzy dni przepełnione zabawą i nauką. Trzy dni, przygotowane z myślą o Twoich potrzebach! Na miejsce imprezy dotrzesz w czwartek, natomiast już w piątek czeka Cię intensywne i profesjonalne szkolenie oparte na metodologii BMW Motorrad! Ten dzień pozwoli Ci na poznanie wszelkich tajników jazdy w klimacie Adventure. Certyfikowani instruktorzy nie tylko przekażą Ci ważną i niezbędną wiedzę, ale także pokażą sprawdzone rozwiązania, które następnie zastosujesz w terenie. Pomoże Ci w tym specjalnie przygotowanym tor z licznymi przeszkodami edukacyjnymi oraz jazda na różnych nawierzchniach. Po tak intensywnym szkoleniu będziesz mógł ruszyć po przygodę, wiodącą przez dwie atrakcyjne trasy — w które wyruszysz w sobotę i niedzielę.