Każdy z nas wie, jak istotna potrafi być kuchnia, w czasie motocyklowych wyjazdów. Ta źle dobrana potrafi zepsuć nawet najlepiej zaplanowane wakacje. I właśnie dlatego w ADVPoland dbamy także o Twoje doznania kulinarne!

Jadąc z nami na motocyklowe wakacje, masz gwarancję skosztowania lokalnej kuchni, tylko i wyłącznie w sprawdzonych i wyselekcjonowanych restauracjach. Liczy się dla nas głównie to, aby po dniu spędzonym na motocyklu, spróbować lokalnej kuchni, mocno związanej z regionem, w którym się znajdujemy! Każda przerwa jest skrupulatnie zaplanowana, w taki sposób, aby nie przegapić miejsc, godnych odwiedzenia.

Tajlandia może się pochwalić bogatą ofertą kulinarną - jest ona zupełnie inna, niż ta, którą jadasz na co dzień. To zupełnie inne doznania. Kuchnia tajska to przede wszystkim prawdziwa sztuka kulinarna. Popularny street food i przenikające się smaki, które kształtowały się pod wpływem kuchni północnej - chińskiej, oraz zachodniej - indyjskiej.
Kulinarne freaki będą się mogły skusić nawet na szkołę gotowania! Po takiej szkole, po powrocie z Tajlandii, będziesz mógł zaskoczyć swoich bliskich nieznanymi, orientalnymi smakami. Pad Thai, Sataye z kurczaka, a może Tom Kha Gai? Po naszych motocyklowych wakacjach, będzie to dla Ciebie pestka!

Motocyklowa podróż do Tajlandii pozwoli Ci na pełne motocyklowe spełnienie - a to za sprawą zupełnie pustych, asfaltowych dróg, bogatych w liczne zakręty, podjazdy, i widoki, które pozostaną z Tobą na zawsze! Poznając tak bogatą i barwną kulturę, nabierzesz apetytu na więcej - i to dosłownie!
A jeżeli jesteś głodny wrażeń, koniecznie zajrzyj na naszego Instagrama, gdzie poza motocyklową zajawką, znajdziesz całe mnóstwo pysznego jedzenia, pochodzącego z całego świata:

www.instagram.com/advpoland/