Motocyklowe wakacje z ADVPoland to cała moc atrakcji! To dzięki temu, że dbamy zarówno o najatrakcyjniejsze trasy - podczas tego wyjazdu czeka Cię aż siedem dni ekscytującej jazdy, jak i czas wolny - nie pozwolimy żebyś się nudził - to nie w naszym stylu! Dlatego dzięki nam poznasz bogactwo Szkocji w pełnej krasie!

 

Jedną z nich jest zwiedzanie najpiękniejszych miast Szkocji - Edynburga. Stolica Szkocji ma naprawdę wiele do zaoferowania. Miasto to jest podzielone na dwie części - Nowe i Stare Miasto. W tym drugim znajdziemy dużą ilość zabytków i historycznych budowli, wartych zobaczenia. Z kolei Nowe Miasto to przede wszystkim georgiańska architektura. Edynburg to także Princes Street Gardens - bajeczny kompleks parkowy i najważniejszy zabytek tego miasta - czyli zamek, wznoszący się na wygasłym wulkanie, w ścisłym centrum Edynburga. To narodowa pamiątka, a także miejsce, w którym przechowywane są prawdziwe skarby - klejnoty koronne i Kamień Przeznaczenia. To budowla, która góruje nad całym miastem - zwiedzisz je z licencjonowanym, polskim przewodnikiem, który pokaże Ci najpopularniejsze miejsca, jak i te trudniej dostępne!

 

Po tak intensywnym zwiedzaniu Edynburga przewidzieliśmy coś specjalnego - coś, co prawdziwi mężczyźni lubią najbardziej! Po odstawieniu motocykla poznasz smak Szkocji w najlepszej postaci - w postaci oryginalnego Whisky! Pod tym względem Szkocja to prawdziwy raj! Wielbiciele tego trunku będą zadowoleni, bo destylarnie whisky znajdują się dosłownie wszędzie! Przecież w Szkocji nie wypada pić wina!

 

Kto skusi się na szklaneczkę najlepszej Whisky? Do tego chyba nie będzie trzeba namawiać!