Kolejna, majowa, niezapomniana amerykańska przygoda! Ostatnim razem odwiedziliśmy rejony słynnej Gorączki Złota, piękne Parki Narodowe i wybrzeże Oceanu Spokojnego.

Przeciwieństwa najpiękniej wyglądają w zestawie, dlatego w maju zwiedzimy najsuchsze miejsce na świecie (Death Valley), by potem spędzić kilka dni przy samym Pacyfiku. Do małych, klimatycznych miasteczek i wsi przy Route 66 dotrzemy wprost z ogromnego San Francisco i Los Angeles. Pokonamy długie proste, jak i pełne winkli górzyste tereny słonecznej Kalifornii!
W Parkach Narodowych zobaczymy cuda natury: największe sekwoje świata, i ogromne wodospady. Będziemy podziwiać też cuda ludzkich rąk: Golden Gate, czy tamę Hoovera. W metropoliach pokusimy się o zwiedzenie chińskich dzielnic i spróbowanie amerykańskiej kuchni. W małych miasteczkach posłuchamy legend o historiach będących inspiracją do najlepszych westernów. Takie kontrasty kuszą swoją egzotyką i różnorodnością.. jeżeli do tego dodamy podróż po tych miejscach na nowych motocyklach BMW mamy przepis na wyprawę życia! Kolejna edycja już w maju 2018 Nie czekaj, rezerwuj wyjazd już teraz! Od maja 2018 na trasach w USA dostępne będą najnowsze modele motocykli BMW K1600B Bagger !!!

Naszą propozycję majowego wyjazdu do USA znajdziesz klikając tutaj >>> a pełną galerię zdjęć z ostatniego wyjazdu możesz zobaczyć  tutaj >>>