Dla każdego motocyklisty priorytetem jest jeden podstawowy czynnik - dobrze dobrane trasy. Co to znaczy dobrze dobrane trasy? Takie, które dostarczają odpowiedniej dawki emocji oraz doznań - zarówno tych wizualnych, jak i wynikających z samej jazdy! Doskonale o tym wiemy i właśnie dlatego trasy, którymi śmigamy są kwintesencją tych wymarzonych tras.
Takimi trasami może się pochwalić jeden z bardziej egzotycznych kierunków - Tajlandia! To jednocześnie bardzo atrakcyjny i odległy kierunek - z tego względu niewielu motocyklistów może sobie pozwolić na przywilej przejechania Tajlandii na motocyklu. Z ADVPoland jest to możliwe, a do tego całkiem proste!

My zajmujemy się absolutnie wszystkim - Ty wskakujesz na miejscu na motocykl i ruszasz po przygodę! Na miejscu czeka Cię coś, co motocykliści lubią najbardziej! Przede wszystkim idealne asfalty - niewiele ludzi wie, że Tajlandia może się właśnie takimi pochwalić! Będziesz nimi śmigać przemierzając Azję Północną. Niewiarygodna ilość mocnych zakrętów - każda z dróg w Tajlandii jest naprawdę kręta, a co więcej… całkiem pusta! Natężenie ruchu na Azjatyckich drogach jest naprawdę niewielkie! Czy można wymarzyć sobie lepsze warunki do śmigania?

Dodajmy, że całość doznań podkręca fakt, że to tak odległe i egzotyczne miejsce! W związku z czym to również przepiękne doznania wizualne, jakich nie doświadczymy w Europie. To popularne miejscówki znane z pocztówek, jak i ustronne plaże, rewelacyjne jedzenie, pozytywni ludzie i liczne wysepki. To tak nieoczywiste miejsce, że naprawdę warto je zobaczyć, a szczególnie warto je przejechać na świetnych motocyklach, razem z ADVPoland!

Koniecznie zobacz, jak zrobili to inni:
www.youtube.com/watch?v=GEKA_VzBqRI