Każdy wyjazd z ADVPoland to nie tylko idealne trasy, świetne warunki i pogoda, do spełniania swojej pasji, czy towarzystwo wspaniałych ludzi - zarówno uczestników, jak i licencjonowanych przewodników grupy. To także niezliczona ilość atrakcji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy! Każdy region ma do zaproponowania coś innego - staramy się jak najbardziej wykorzystać jego potencjał!

I tym sposobem, udając się na zimowy wypoczynek ze śnieżnymi skuterami w roli głównej, czeka na Ciebie wszystko, co najlepsze! Jeden z ciekawszych punktów zostawiliśmy na sam koniec wyprawy. W powrotnej drodze do domu, po przeżyciu prawdziwej, zimowej przygody w tzw. rosyjskim Aspen, rozkoszowaniu się niesamowitą frajdą, płynącą z jazdy śnieżnymi skuterami po białym, puszystym i suchym śniegu, po górzystych terenach i prawdziwej, dzikiej tajdze, czeka Cię coś jeszcze! Będziesz miał okazję zatrzymać się i przenocować... w Moskwie!

Oznacza to sporą dawkę zwiedzania niesamowitej stolicy Rosji! To w końcu ogromna, kilkunasto milionowa metropolia, gdzie zobaczysz co to znaczy istna mieszanka stylów. To właśnie w Moskwie socrealistyczna architektura, miesza się z nietypowymi układami przestrzennymi, kilkunasto pasmowymi arteriami, rozmachem, luksusowymi salonami i galeriami handlowymi, najdroższymi autami, eleganckimi kawiarniami, komunistycznymi blokowiskami i nowoczesnymi budynkami. To całe mnóstwo charakterystycznych - tylko dla Rosji, budowli, które zapewne nie raz widziałeś w mediach. Razem z ADVPoland zobaczysz wszystkie obowiązkowe punkty - a w tym m.in. Plac Czerwony, Mauzoleum Lenina i Kreml. Jesteśmy pewni, że to nietuzinkowe miejsce absolutnie Cię zachwyci - szczególnie, że zwiedzisz je z polskojęzycznym przewodnikiem, który odkryje przed Tobą tajemnice Moskwy!

A ta nigdy nie zasypia! Nocą będziesz mógł oglądać jej drugie, równie spektakularne oblicze - mocne reflektory, tysiące lampek i rozrywek - tego po prostu trzeba doświadczyć na własnej skórze! Pomoże Ci w tym ADVPoland!
Koniecznie zobacz jak inni bawili się na naszych śnieżnych wakacjach na Syberii!

www.youtube.com/watch?v=q-RMZQIofUo