SYCYLIA - TAJEMNICE CORLEONE

Motocyklowe wakacje na Sycylii z ADVPoland to idealny sposób na odskocznie od pracy i codzienności! Poza krętymi, panoramicznymi i widokowymi trasami, wiodącymi wzdłuż wybrzeża, czeka Cię słoneczna aura, uśmiechnięci Włosi, lazurowa woda, Wulkan Etna, i niezliczona ilość średniowiecznych miasteczek. To na Sycylii wypijesz pyszne wino i skosztujesz najlepszej śródziemnomorskiej kuchni! Wakacje na Sycylii to kwintesencja odpoczynku, szytego na Twoją miarę!

Zobacz jak może wyglądać Twój wyjazd na Sycylię 

Zobacz także

WYCIECZKI ASFALTOWE
lut
2022
14 dni
2100 km
4* i 5*
TAJLANDIA – NAJLEPSZE TRASY W AZJI

Chciałbyś przeżyć bezpieczną, ale totalnie egzotyczną motocyklową przygodę, szytą na miarę Twoich potrzeb? W czasie mroźnej zimy zagwarantuje Ci to egzotyczna Tajlandia, która oferuje dużo słońca, rewelacyjną kuchnię, zwiedzanie Bangkoku i puste, idealne, asfaltowe trasy, które na Ciebie czekają!

4790 USD
WYCIECZKI ASFALTOWE
lis
2022
14 dni
2500 km
4*
KOLUMBIA - ŚLADAMI ESCOBARA

Czujesz potrzebę nowych wyzwań i egzotycznych klimatów w swoim życiu? Załatwione! Kolumbia to nie tylko inna, ciekawa kultura, bajeczne morze Karaibskie, najlepsze, puste trasy i wysokie przełęcze w Andach! To także zwiedzanie Medellin - stolicy Kolumbii, komfortowe hotele i zupełnie nowe doznania smakowe!

7590 USD
WYCIECZKI ADVENTURE
4 dni
400 km
4*
KASZUBY ADVENTURE

Marzysz by przez chwilę być poza zasięgiem? Załatwione! Weekendowy wypad na Kaszuby w klimacie Adventure to oderwanie od rzeczywistości. Zjeżdżając z asfaltu, czeka na Ciebie przygoda, wiodąca przez bezdroża, polską dziką naturę i niezapomniana dawka emocji. Regionalna zupa z brukwi nigdzie indziej nie smakuje jak tam!

2290 PLN