SYCYLIA - TAJEMNICE CORLEONE

Motocyklowe wakacje na Sycylii z ADVPoland to idealny sposób na odskocznie od pracy i codzienności! Poza krętymi, panoramicznymi i widokowymi trasami, wiodącymi wzdłuż wybrzeża, czeka Cię słoneczna aura, uśmiechnięci Włosi, lazurowa woda, Wulkan Etna, i niezliczona ilość średniowiecznych miasteczek. To na Sycylii wypijesz pyszne wino i skosztujesz najlepszej śródziemnomorskiej kuchni! Wakacje na Sycylii to kwintesencja odpoczynku, szytego na Twoją miarę!

Zobacz jak może wyglądać Twój wyjazd na Sycylię 

Zobacz także

WYCIECZKI ASFALTOWE
cze
2021
7 dni
1800 km
4*
SARDYNIA I KORSYKA - SZMARAGDOWE WYSPY

Chciałbyś połączyć wypoczynek z jazdą na motocyklu? Nie ma sprawy - Sardynia i Korsyka to połączenie idealne, które poza słońcem, szmaragdową wodą, turystycznymi atrakcjami i pyszną kuchnią, ma do zaproponowania rewelacyjne trasy - to w końcu mekka motocyklistów z całego świata - jedziesz śladami rajdu WRC! 

2000 EURO
WYCIECZKI ASFALTOWE
wrz
2021
7 dni
1800 km
4*
GRECJA - BOSKIE TRASY

Potrzebujesz słońca jesienią? Mamy na to niezawodny sposób - cały tydzień na najnowszym motocyklu BMW, w towarzystwie boskich górskich tras, bajecznych archipelagów i historycznych miejsc, znanych z pocztówek. Tak brzmi boska Grecja z ADVPoland - nie daj się jesieni, daj się porwać na boskie wakacje!  

2290 EURO
WYCIECZKI ADVENTURE
cze
2021
4 dni
600 km
4*
SUDETY ADVENTURE

Wzywa Cię zew przygody? Weekendowa przygoda jest na wyciągnięcie ręki! Sudety w klimacie Adventure z ADVPoland, to kwintesencja przygody, bogatej w bezdroża, dziką naturę i odkrywanie tego, co nieodkryte! Klimatu nadają ogniska, regionalna kuchnia, i hotele z duszą. W Sudetach będzie przygodowo, ale komfortowo!. 

2290 PLN