Czy widziałeś już, że flota ADVPoland poszerzyła się o świeżutkie R1250 GS ADV?
 
ADVPoland nie spoczywa na laurach - do naszej floty właśnie dołączyły kolejne modele motocykli, na których będziesz mógł jeździć już tej wiosny. Czekają na Ciebie pierwsze modele nowiutkich BMW R 1250 GS oraz R 1250 GS w wersji ADVENTURE 
 
Pierwsze sztuki, z naszej floty to limitowana wersja w malowaniu 40 years edition! Rocznicowa wersja na 40-lecie produkcji modelu GS to absolutna nowość, a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że to wersja kolekcjonerska! Unikalny “Bumblebee” został zainspirowany ikoną - R 100 GS. Dlaczego “Bumblebee”? To jeden z najważniejszych w historii Autobotów - zwiadowca i bojownik, który zapisał się w świadomości wszystkich wielbicieli transformersów - tak samo będzie z najnowszym BMW R 1250 GS! A to za sprawą jego ekspresywnych czarno-żółtych kolorów i ciekawych elementów konstrukcyjnych - sam jego dizajn to prawdziwa petarda, wzbudzająca wiele emocji! Nie sposób przejść obok niego obojętnie.
 
Model R1250GS Adventure, to model idealny dla osób powyżej 176 cm wzrostu. Motocykl jest komfortowy i daje dobrą ochornę przed wiatrem. To także wygodna opcja dla motocyklistów podróżujących z pasażerem, dlatego hasło, które nam przyświeca brzmi następująco - jeśli kochasz pasażera - użyj ADVENTURE’a!
 
Co różni nowe modele od ich poprzedników?
 
Nowe motocykle wyposażone są w:
 
✔ Nowy reflektor led i nowoczesna technika oświetleniowa - dzięki czemu możesz liczyć na pełną stabilizację oraz perfekcyjne oświetlanie drogi na każdym zakręcie! 
 
✔ Podgrzewaną kanapę - ta raczej się nie przypada na naszych słonecznych wyjazdach, ale dobrze mieć w zanadrzu opcję, która zapewni dodatkowy komfort
 
 ✔ Tryby jazdy Pro z nowym sterowaniem momentem obrotowym silnika - MSR
 
Ponadto blasku ponad 40-letniej historii GS i jubileuszowemu malowaniu, przyświeca m.in:
 
- Ulepszony system BMW ShiftCam
- Rozbudowany ABS - BMW Integral ABS Pro
- Asystent Hill Start Control
- DTC - Dynamiczna kontrola trakcji
- I masa innych udogodnień, o których przekonasz się, wskakując na siodło tej legendy!
 
Nowe motocykle to nie lada gratka dla motocyklistów, którzy czekają na podbijanie świata na dwóch kółkach! Wiemy, że śmiganie na najnowszych i najlepiej wyposażonych modelach motocykli to sama przyjemność - właśnie dlatego chcemy Ci ją zagwarantować na każdym wyjeździe z ADVPoland!
 
Jeśli marzysz o tym, aby przeżyć przygodę życia na nowiutkim, legendarnym czarno-żółty transformersem“BUMBLEBEE” - już teraz zarezerwuj wyjazd na nowych motocyklach i przekonaj się, co to znaczy czarno-żółta torpeda, którą można ruszyć na koniec świata, a nawet dalej!