ZOBACZ  - PROPOZYCJE NAJBLIŻSZYCH WYJAZDÓW MOTOCYKLOWYCH Z ADVPOLAND.PL

 

Gorące Piaski MAROKO
Jesień 2017Fascynująca egzotyka Maroka - daj się porwać magii baśniowej podróży do krainy orientuWięcej...

Portugalia na Jesień !
Wrzesień 2017


Sceneria jedyna w swoim rodzaju -
cudne niziny, wybrzeże Atlantyku,
malownicze rzeki...
Więcej...

Alpejski Rollercoster   Sierpień 2017


Fenomenalne trasy, niezapomniane emocje oraz hipnotyzujące krajobrazy spowodują...
Więcej...

Hiszpański Rollercoaster  
Maj 2017  

Jeden hotel, 6 niesamowicie krętych tras a wieczorem flamenco i zabawa na Costa de Sol ... Więcej...

 

 

 

 

 

 

18
Kwi
Odsłony: 15596

ZOBACZ Z KIM POJEDZIESZ ... ;)

   Jesteśmy zakręconą, na punkcie wypraw motocyklowych ekipą, która za ostry winkiel odda ostatnią kroplę wody na pustyni… o ile hotel już blisko. Nie straszna nam żadna trasa, zaplanowana wcześniej w najdrobniejszych detalach, bo kochamy prawdziwe wyzwania. Wsiadając na motocykl zapominamy o wszystkim, liczy się tylko trasa, motocykl, my i krem z filtrem na gorące wzgórza oraz wybrzeża. Nigdy nie mamy dość szalonej jazdy. Szutrowe bezdroża, przełęcze, rzucające wyzwanie prawdziwym mężczyznom dają nam jedyną szansę by wyładować wszystkie emocje wzbudzane myślą o ukochanej teściowej. Każdy z nas przejechał już tysiące kilometrów. Każdy z nich ubogacił nas o niezwykłe wspomnienia, ekstremalne emocje i niejedno odgniecenie, którym jak przystało na facetów nikt nie przejmował się publicznie, lecz dopiero w zaciszu pokoju hotelowego. Na wzór rekinów morskich możemy się nazwać surykatkami szos. Jesteśmy drapieżnymi jeźdźcami i uwielbiamy podróżować w zgranej gromadzie. Przekazujemy naszą wiedzę oraz doświadczenie przyjaciołom, pasjonatom motocyklowych wypraw, którzy wyruszają z nami w każdy niepowtarzalny rajd.

Oto nasz team i ludzie, których na bank chętnie poznasz:

Piotr Wyderka (Zabrzak)
na co dzień współwłaściciel firmy z branży IT. Totalny sztywniak można by pomyśleć. Nic bardziej błędnego. Pomysły na dobrą zabawę rodzą się w jego głowie szybciej niż nowa myśl technologiczna w matrixie.

e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.Paweł Bajtek (Kudłaty)
zwykle pracuje i podnosi wyniki polskich organów ścigania, podczas kiedy na trasie zamienia się w tajnego agenta na ostrych winklach oraz człowieka od zadań specjalnych przy mechanice motocykla BMW

e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.Zbyszek Panek (Antony Parker)
Co jest jego większą pasją - motocykle czy fotografia ? Tylko my wiemy, że fotografowanie motocykli w akcji ! Na co dzień rządzi swoim foto królestwem, zapisując w obrazach wspomnienia. Podczas wyjazdów gwiazda cicha woda :) Zwykłym aparatem fotograficznym potrafi czarować foty wprost do albumu National Geographic. Prawdziwy talent i jest nasz ! 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Ania Jackowska - "Kobieta na motocyklu"
Ania to najsłynniejsza polska motocyklistka-podróżniczka, autorka książek „Kobieta na motocyklu” i „Samotnie przez Bałkany”. Ania ma za sobą tysiące kilometrów pokonanych w najbardziej egzotycznych zakątkach globu. Do tej pory zawsze jeździła samotnie – teraz mamy zaszczyt i prawdziwą frajdę gościć ją w ekipie ADV!

e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  

 

Robert Gajdanowicz (Pudliszek)
Ciekawy życiorys i wesoły uśmiech. Wszechstronna cechuje go wiedza. Tylko on wie ile pomidorów potrzeba aby zrobić jeden słoiczek koncentratu pomidorowego ! Podczas wyjazdów nieoceniony pomocnik uczestników. Przepchnie motocykl i łzy otrze. Od dziecka pasjonat motocykli enduro i weczny poszukiwacz dobrych powodów do taplania się w błocie lub piachu. 

e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  


Kasia Kliś  
Nasz "system" i miłośnik wszystkiego co związane z podróżami.  Kasia przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy przygotowania podróży aż do momentu lądowania na docelowym lotnisku, kiedy to wpadniesz w ręce chłopaków powyżej. Jeżeli czegokolwiek do tego czasu nie wiesz dzwoń do niej ! Wybudzona w środku nocy odpowie na każde Twoje pytanie !

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  


Katarzyna Brzozowiec (Ruda)
na codzień odplątuje to wszystko co wyżej wymienieni poplątali przy organizacji wyjazdu. Śmiało można się zwracać do niej w tematach organizacyjnych istnieje duża szansa, że będzie znała odpowiedź na pytania ;)


e-mial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

S5 Box

Login

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Facebook

YouTube