ZOBACZ  - PROPOZYCJE NAJBLIŻSZYCH WYJAZDÓW MOTOCYKLOWYCH Z ADVPOLAND.PL

 

Gorące Piaski MAROKO
Jesień 2017Fascynująca egzotyka Maroka - daj się porwać magii baśniowej podróży do krainy orientuWięcej...

Portugalia na Jesień !
Wrzesień 2017


Sceneria jedyna w swoim rodzaju -
cudne niziny, wybrzeże Atlantyku,
malownicze rzeki...
Więcej...

Alpejski Rollercoster   Sierpień 2017


Fenomenalne trasy, niezapomniane emocje oraz hipnotyzujące krajobrazy spowodują...
Więcej...

Hiszpański Rollercoaster  
Maj 2017  

Jeden hotel, 6 niesamowicie krętych tras a wieczorem flamenco i zabawa na Costa de Sol ... Więcej...

 

 

 

 

 

 

24
Maj
Odsłony: 123957

WYPRAWA MOTOCYKLOWA DO PORTUGALII  - DOŁĄCZYSZ ? 


Malownicze krajobrazy, hipnotyzujące wybrzeże Atlantyku, różnorodne ukształtowanie terenu spowoduje, że czas, który spędzisz z nami na motocyklowym przemierzaniu bajkowych, portugalskich obszarów zapamiętasz jak jedną z najwspanialszych wypraw w swoim życiu. Górzyste trasy wyposażone w atrakcyjne zakręty i drogi wyznaczone z dala od miejskiego szumu, zagwarantują efektywną przygodę. Pozwoli ona nie tylko na doskonałą zabawę i pożądane szaleństwa na dwóch kółkach, ale także zapewni chwilę upragnionego spokoju oraz integrację z piękną naturą. Jeżeli marzysz o odprężającej podróży na swoim motocyklu, która pozwoli zarówno spełnić oczekiwania, potrzeby i fantazje pasjonata motocyklowych wojaży oraz zdystansować się od betonowej codzienności, to trafiłeś we właściwe miejsce. 


ATRAKCYJNOŚĆ - zmieniają podróż motocyklem w prawdziwą przygodę !
Zaplanowana trasa prowadzi przez imponujące tereny Sierra Morena w kierunku marzenia wszystkich motocyklistów, a więc najwyższych gór Portugalii. Fantastyczne szczyty zapewnią Ci szanse rozkoszowania się genialnym szlakiem, dlatego to miejsce zostało przez nasz szczególnie wyeksplorowane na potrzeby wyprawy, aby maksymalnie wykorzystać hojność natury, niezwykle przychylnej dla pasjonatów dwóch kółek. Odwiedzisz z nami zapierający dech w piersiach Cabo Roca, czyli przylądek znajdujący się na Półwyspie Iberyjskim. Wpisuje się on w obszar Parku Narodowego Sintra Cascais i zapewni Ci niezwykłe wrażenia oraz widoki, ponieważ jest najdalej na zachód wysuniętym punktem lądu stałego naszego kontynentu. Przez cały dzień damy Ci możliwość napawania się, tętniącą wprost życiem Lizboną, która rozkocha Cię w sobie od pierwszego wejrzenia. Następnie pokonując bajkową trasę, wzdłuż wybrzeża Atlantyku zwiedzimy słynną Aracenę. Pozwolimy Ci również odczuć prawdziwy klimat żywiołowej corridy oraz uwodzicielskiego flamenco podczas przystanku w hiszpańskiej Sevilli, która zasłużenie pełni zaszczytna funkcje stolicy Andaluzji. Wyśmienite, znane na cały świat regionalne wino w połączeniu z wyborną kuchnią, jeszcze bardziej spotęgują Twoje doznania oraz uczynią, jeszcze wrażliwszymi wszystkie Twoje zmysły.

RADOŚĆ Z JAZDY - powoduje, że podróż jest jeszcze ciekawsza !
Naszym bezwzględnym priorytetem, w trakcie konstruowania przebiegu trasy było wyselekcjonowanie takich odcinków, które zapewnią Ci najwięcej rozkoszy z podróży motocyklem. Będziesz miał okazje degustować się jazdą po drogach uznanych za jedne z najlepszych w tym kraju. Mapa poprowadzi nas w większości zawiłymi, przez co interesującymi, górskimi drogami, jak również licznymi wioskami. Zachwycać Cię będą również niesamowicie, klimatyczne, portugalskie miasteczka, które będziesz obserwował z niewysłowioną przyjemnością. Ozdabiające je liczne zabytki, niejednokrotnie pamiętające czasy starożytnych Rzymian wspaniale komponują się z charakterystyczną architekturą, subtelnie dopełniając wyjątkową całość. Częstym widokiem wzbudzającym prawdziwe uczucie sielskości będą liczne rzeczki figlarnie oplatające dostojne góry. Cała trasa cechuje się idealną, asfaltową nawierzchnią, co umożliwi Ci relaksacyjną wyprawę na każdego rodzaju sprzęcie.

DSC09534.JPGDSC09397.JPG1a.jpgDSC09351.JPGDSC09679.JPGDSC09613.JPGDSC09531.JPGDSC09702.JPGDSC09399.JPGDSC09497.JPGDSC09365.JPGDSC09542.JPGDSC09363.JPGDSC09476.JPGDSC09663.JPGDSC09358.JPGDSC09607.JPGDSC09488.JPGDSC09500.JPGDSC09364.JPGDSC09557.JPG

PRZYGODA - która potęguje nasze wrażenia ! !
Fenomenalna trasa, która została starannie przemyślana i ubogacona w doświadczenia i wiedzę fachowych przewodników gwarantuje, że zobaczysz miejsca, których urok i piękno sprawią, że zakochasz się w nich bez opamiętania. Są to miejsca znane wyłącznie rdzennym mieszkańcom oraz Twoim opiekunom, którzy w trakcie kilkudziesięciu wypraw byli w stanie doskonale poznać każdy zakamarek i odkryć wszystkie zjawiskowe miejsca. Wyruszając razem z nami możesz być pewien, że poznasz fantastycznych ludzi, którzy tak jak Ty pasjonują się motocyklowymi wyprawami i wiedzą co czujesz, gdy wsiadasz na swoja maszynę. Półwysep Iberyjski przejeżdżany zgodnie z naszymi mapami odkryje przed Tobą nietuzinkowe tereny oraz niespotykane krajobrazy, o których nie przeczytasz w żadnej książce ani przewodniku. Będziesz obcował z rdzennymi mieszkańcami dzięki czemu, na prawdę zobaczysz jak wygląda ich życie oraz kultura. 

BEZPIECZEŃSTWO - profesjonalne przygotowanie trasy !
Zajmujemy się kompleksową organizacją całego wyjazdu, zarówno pod względem praktycznym, jak i formalnym. Pomożemy Ci się właściwie przygotować, abyś efektownie przeżył tę niepowtarzalną podróż. Zapewnimy Ci bezpieczny transport motocykla do miejsca startu. Ty będziesz musiał jedynie wsiąść do samolotu i doskonale się bawić. Wyposażymy Cie w dokładne plany, współrzędne GPS, wszelkie dokumenty potrzebne dla bezproblemowego oraz błyskawicznego przebycia całej trasy. W razie jakichkolwiek problemów będziemy zawsze do Twojej dyspozycji. Na każdym etapie podróży pomożemy rozwiącać Twój problem z motocyklem, czy barierą komunikacyjną. Po każdym dniu będzie czekał na Ciebie piękny pokój w cudownym hotelu, abyś mógł dobrze zregenerować siły na kolejny dzień pełen wrażeń. Naturalnie, zgodnie z Twoim życzeniem możemy również zaproponować pola biwakowe, jeżeli zechcesz spędzić noc pod gwieździstym niebem. Każdy element podróży będzie perfekcyjnie dopasowany oraz przemyślany. Wyjeżdżając z nami zaoszczędzisz cenny czas, który musiał byś poświęcić zarówno na kilkutygodniowe planowanie, jak również na kilkudniową podróż do i od miejsca docelowego. Zarezerwuj już dzisiaj pewne miejsce w naszym teamie. Pozwól sobie na prawdziwe wakacje bez żadnych zmartwień i komplikacji.

NA CO JESZCZE CZEKASZ ?! DOŁĄCZ DO KLUBU ADVPoland.PL 

Wybierając naszą propozycję korzystasz:
- z bezpiecznego transportu motocykla
- z naszego doświadczenia
- z map i przewodników po niedostępnych szlakach
- ze zniżek jakie posiadamy w hotelach i pensjonatach

Oszczędzasz:
- czas potrzebny na planowanie wyjazdu
- czas na dojazd i powrót

 

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

SZCZEGÓŁY TRASY
Start / Koniec: Malaga (Hiszpania)
Czas wyprawy: 10 dni (8 dni jazdy motocyklem)
Dystans: około 2500 km / dzienne odcinki w granicach 250 km
Charakter trasy: Bardzo dobrej jakości drogi pokryte asfaltem.
Zakwaterowanie: sprawdzone hotele lub pensjonaty ze specjalną atmosferą regionu
(kempingi lub noclegi w namiocie w zależności od oczekiwań grupy)
Dni rekreacyjne: 1 dzień

CO ZOBACZYMY:

Zamki typowe dla Portugalii, Zabytki i architektura Rzymian, Alcantara, Najwyższe szczyty gór Portugalii, Najbardziej na zachód wysunięty punkt lądu Europy, Lizbona, wybrzeże Atlantyku, hiszpańską Sevillę,PROPONOWANY PLAN WYPRAWY:

Dzień pierwszy 1 Lotnisko - Malaga - Zafra
Dystans: 370 km do pokonania w ok. 4-5 godzin
Naszą trasę po Portugalii rozpoczynamy w hiszpańskiej Maladze. Tu z lotniska zapewniamy transfer do naszej miejscowej bazy w której będą czekały motocykle. Z Malagi będziemy kierować się w stronę miejscowości Zafra. To spektakularna trasa, która zwana jest rajem motocyklowym Andaluzji. W klimacie nietkniętej przyrody gór Sierra Morena dotrzemy do hiszpańskiej miejscowości Zafra gdzie w klimatycznym pensjonacie przy lampce wina będziemy planować kolejny dzień.

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

Dzień drugi: Zafra (Hiszpania) - Manteigas (Portugalia)
Dystans: 350 km do pokonania w ok. 5-6 godzin
Przez historyczny most w Alkantarze o wysokości 57 metrów i o długości 194 metrów zbudowany w 105-106 n.e przez Gajusza Lucjusza Lacera (za czasów rzymskich) wjedziemy do Portugalii i będziemy kierować się w stronę miejscowości Manteigas. Teren graniczny między Hiszpanią a Portugalią będzie przekonywał nas o tym, że czas się tu zatrzymał. Otoczenie lasu dębu korkowego, morza kwatów oraz malowniczych jezior będzie zdobiło naszą trasę przez Sierra Estrella.

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

Dzień trzeci: Manteigas - Porto (czyli po Sierra Estrella i najlepszą trasą motocyklową w Europie N222)
Dystans: 250 km do pokonania w ok. 4-6 godzin
Spędzimy cały dzień w najwyższych górach Portugalii. Region ten kusi wspaniałymi trasami dla motocyklistów oraz widokowymi przełęczami. Niezliczona ilość zakrętów oraz cały dzień zabawy na winklach a wieczorem relaks w hotelu **** ze SPA. Podczas tego dnia będziemy też poruszać się jedną z najlepszych tras motocyklowych na świecie - popularną trasą N222 wiodącą wzdłuż rzeki Duoro. 

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

Dzień czwarty: Porto - Półwysep Peniche  
Dystans: 315 km do pokonania w ok. 5-6 godzin
Tu będziemy poruszać się widokową trasą. Również w tej części naszej wyprawy będzie można podziwiać wspaniałe widoki i cieszyć się doskonałymi drogami. Trasa prowadzi przez Fatimę do popularnego wśród surferów półwyspu Peniche. Nocleg przewidziany jest w klimatycznym hotelu obok latarni morskiej. 

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

Dzień piąty: Peniche - Lizbona (przez Cabo Da Roca oraz Sintrę)
Dystans: 160 km do pokonania w ok. 3-4 godzin
Z nadmorskiej miejscowości Paniche kierujemy się w stronę Obidos gdzie będziemy zwiedzać niesamowity zamek.Następnie odwiedzimy najdalej na zachód wysuniętą część stałego lądu Europy - przylądek Cabo Da Roca. Na naszej drodze znajdzie się również magiczna Sintra, której nie można tak po prostu ominąć. Nocleg przewidziany jest w samym centrum Lizbony w hotelu **** 

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

Dzień szósty: Lizbona (wycieczka objazdowa) - dzień odpoczynku.
Najlepszym sposobem na poznanie klimatu starego miasta Lizbony jest spacer w "Barrio". Tutaj znajdziesz labirynt uliczek i alejek z kostki brukowej, starych kamienic, straganów i pubów.

Dzień siódmy: Lizbona - Faro: 435 km do pokonania w ok. 7 godzin.
Trasa prowadzi wzdłuż wybrzeża Atlantyku przez Cabo de Sines oraz Cabo de Sao Vicente. Bardzo malownicza trasa, która zapewnia niesamowite widoki. Fale rozbijające się o skaliste wybrzeże, klimatyczne portugalskie miejscowości, gwarantują niezapomniane przeżycia.

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

 

Dzień ósmy: Faro - Malaga 
Dystans: 490 km do pokonania w ok. 6-7 godzin.
Trasa prowadzi od Oceanu Atlantyckiego poprzez Algarve i prowincję Alentejo w towarzystwie drzew oliwnych, pól pszenicy i lasów dębu korkowego w kierunku Sewilli a następnie naszej bazy w Maladze (część trasy prowadzi autostradą) 

Kliknij w obraz aby wyświetlić mape Google

Dzień dziewiąty: Dzień wolny w Maladze  
Transfery na lotnisko i lot powrotny do Polski  

Plan może ulegać zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i kondycji grupy !

Terminy wyjazdów do Portugalii 

1. Termin: od 17.09.2017 do 25.09.2017 KOD WYJAZDU: P09172 (wylot z Warszawy 16.09.2017) - BRAK WOLNYCH MIEJSC ! 

Cennik wyjazdów do Portugalii

Tabela została podzielona dla / osoba w pokoju dwuosobowym / dwie osoby w pokoju dwuosobowym / osoba w pokoju jednoosobowym 

Cennik
Ceny podane w euro 

CENA ZAWIERA: koszt udziału (wpisowe), koszt wynajęcia motocykla, koszt noclegów / hoteli wraz ze śniadaniami, transfery z lotniska i na lotnisko, opłaty parkingowe i klimatyczne w hotelach, asystę busa serwisowo-bagażowego na całej trasie przejazdu oraz opiekę fachowca od motocykli BMW. Aby zagwarantować swój udział w wyprawie wymagamy wpłaty 30% zadatku do 48 godzin od uzupełnienia formularza rejestracyjnego.

Istnieje możliwość transportu własnego motocykla z Polski (z Katowic) 

Cennik
Ceny podane w euro 

CENA ZAWIERA: koszt udziału (wpisowe), koszt ubezpieczonego transportu motocykla na miejsce rozpoczęcia imprezy, koszt noclegów / hoteli wraz ze śniadaniami, transfery z lotniska i na lotnisko, opłaty parkingowe i klimatyczne w hotelach, asystę busa serwisowo-bagażowego na całej trasie przejazdu oraz opiekę fachowca od motocykli BMW. Aby zagwarantować swój udział w wyprawie wymagamy wpłaty 30% zadatku do 48 godzin od uzupełnienia formularza rejestracyjnego.


CENA NIE ZAWIERA: 
  • biletu lotniczego (koszt zależny od terminu rezerwacji 100-250 euro) 
  • dodatkowych noclegów w przypadku wyboru innego lotu niż sugerowany
  • paliwa na trasie przejazdu (ok. 150 euro) 
  • posiłków innych niż śniadania 
  • kaucji zwrotnej w przypadku wypożyczenia motocykla (500 euro rozliczane w dniu wydania z zwrotu motocykla zabezpieczanej gotówką lub przelewem) 
 
CHĘTNIE POMOŻEMY:
  • w zakupie biletu lotniczego (możliwe loty z każdego lotniska w Polsce) 
  • w przygotowaniu motocykla lub motocyklisty do wyjazdu 
  • w doborze odpowiedniego motocykla (wypożyczalnia) 
  • na miejscu we wszystkich sprawach technicznych (noclegi, serwis, itp.) 
  • w zakupie ubezpieczenia 
 

DOŁĄCZ DO KLUBU ADVPoland.PL

Jeżeli masz dodatkowe pytania
dotyczące najmu,transportu, kosztów lub innych spraw po prostu dzwoń lub pisz:
Kasia Kliś tel. +48 605 601 401 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Aby dokonać wstępnej rezerwacji miejsca kliknij na poniższą ikonę i wypełnij krótki formularz. Na wskazany adres wyślemy wszelkie niezbędne informacje potrzebne do udziału w wyjeździe ...

Do dalszych czynności związanych z rezerwacją miejsca potrzebny będzie kod wyjazdu ! Zapisz go  ! znajduje się on w zakładce terminy i ceny obok daty planowanego wyjazdu.

Pola oznaczone * są wymaganeRegulamin wyjazdów z ADVPoland.PL dostępny jest tutaj >>>

Po wysłaniu formularza KONIECZNIE SPRAWDŹ POCZTĘ ! - powinieneś mailowo otrzymać potwierdzenie rezerwacji. Jeżeli nie otrzymasz potwierdzenia w ciągu kilku minut kontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 601 482 911 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


wyprawy motocyklowe

wyprawy motocyklowe wyprawa motocyklowa 

pordóż motocyklowa  podróże motocyklowe podróże motocyklowe

podróże motocyklowe wycieczka motocyklowa wycieczka motocyklowa

wycieczka motocyklowa wycieczki motocyklowe wycieczki motocyklowe

wycieczki motocyklowe

transport motocykli transport motocykli transport motocykli

przewóz motocykli przewóz motocykli  przewóz motocykli alpy motocyklem alpy motocyklem alpy motocyklem w alpy motocyklem w alpy motocyklem w alpy motocyklem trasy w alpach trasy w alpach trasy w alpach

wyprawa, wyprawy, afryka, safari, sahara, off-road, enduro, extreme, maroko, morocco, expedition, motocykl, motocykle, podróże, podroze, wyprawy motocyklowe, wyprawy na

 motocyklu, wyjazdy motocyklowe, na motocyklach, na motocyklu, 4x4, quad, quady, buggy, atv, foto, fotografia, zdjęcia, transport motocykli,jakim motocyklem,jakim motocyklem do maroko,jakim motocyklem do maroka, wyprawy,przyczepa motocyklowa,maroko motocyklem,

wyprawy motocyklowe,advtrip, motory, szczota,wyprawy motocyklowe,advtrip,motory,motocykle,

motocykle turystyczne, szczota, wyprawa

motocyklowa do maroko, maroko motocyklem, portugalia motocyklem,wyprawy motocyklowe,wyprawa motocyklowa,podróże motocyklowe,podróż motocyklowa,podróż

motocyklem,

do maroko motocyklem,maroko motocyklem,do mongolii motocyklem,motocyklem po afryce,motocyklem po maroko,motocyklem do hiszpanii,organizacja wypraw motocyklowych,bmw r 1200 gs,bmw gs, turystyka motocyklowa, mototurysta,motocyklem w alpy, alpy motocyklem,motocyklem na krym,krym motocyklem,wyprawa motocyklowa na krym,

wypożyczalnia motocykli

motocyklowa wypożyczalnia   wyprawa motocyklowa do maroko,maroko wyprawa motocyklowa,motocyklem do maroko, wyprawa motocyklem do maroko,maroko wyprawa motocyklem, wyjzad motocyklowy do maroko,zlot w maroko,zlot motocykli w maroko, podróż motocykowa do maroko,maroko podróż motocyklowa, wycieczka motocyklowa do maroko,maroko wycieczka motocyklowa,

wyprawa motocyklowa na krym,krym wyprawa motocyklowa,na krym motocyklem, podróż motocyklowa na krym,krym podróż motocyklowa, wyprawa motocyklem na krym,krym wyprawa motocyklem, wyprawa motocyklem w alpy, alpy motocyklem,wyprawa motocyklowa w alpach,

niemcy trasy motocyklowe,trasy motocyklowe,drogi motocyklowe,wyjazd chorwacja,montenegro,baza dla motocyklistów,alpy,austria,włochy,szwajcaria,ekstremalna turystyka,transforgadzka,

transport motocykli,transport motocykla,przewóz motocykli,przewóz motocykla,transport motocykli do maroko,przewóz motocykli do malagi,transport do afryki,malaga lotnisko,malaga polska, wysyłka motocykla,

motocykl,motor,motocykle,motocykliści,motocyklowe,motocyklowo, nawigacja motocyklowa,motocyklowy gps,gps na motocykl,

Podróż motocyklem, do okoła świata, dookoła świata,podróż do okoła świata, podróż dookoła świata, podróży świat,motocykle świata, wyprawa dookoła świata, wycieczka dookoła świata, wycieczka do okoła świata,

Podróż motocyklowa, podróże po świecie, podróż po świecie, wyprawa do gruzji,

wyprawa w alpy,wyprawy w alpy,wyprawy egzotyczne,podróże egzotyczne,egzotyczna podróż, motocykle zloty,motocykle forum,

serwis motocykli,dla motocyklistów,motocykle polskie,motocykle zdjęcia, podróż po europie,podróże po europie,podróże po polsce,dalekie podróże,afryka wycieczka,afryka wyprawa, strona motocyklowa,strona o motocyklach,strony o motocyklach, motocykle portal,motocykl do turystyki,wyprawy do gruzji,podróże po polsce,podróże po świecie,podróże świat, najpiękniejsze motocykle,motocykle świata,najlepsze motocykle turystyczne,trasa na motocykl,wyprawa do rumunii, najpiękniejsze trasy motocyklowe,podróże,podróże motocyklowe po polsce,motocykle testy,podróż świat,w maroko safari,czarny ląd,

czarnym lądzie,afrykański,afryka twin,wydmy,jazda po wydmach,motocyklem po wydmach,góry atlas,motocyklem w góry atlas,

podróże turystyka,motocyklowy,wypraw,podróż do,motocyklowa,wyprawa na,wyprwa do, motor motocykl, kufry motocyklowe,relacje z podróży,relacja z wypraw,motocykle w polsce,podróż maroko,relacje z wypraw, wyprawa busem,relacje z wypraw motocyklowych,turystyka motocyklowa w polsce,turystyka motocyklowa po polsce, gps motocyklowy,tracki motocyklowe,mapy motocyklowe, enduro motocykl,touratech,kufry motocyklowe, kufry givi,kufry shad,kufry kappa,

wyprawa motocyklowa,wyprawa życia, wyprawa,wyprawy,wypraw,wycieczka na,podróż do, wyprawa na, wyprawa do,gruzja wycieczki,wyprawa 2013,wyprawy samochodowe,wyprwa na krym,wyprawa serbia,mont blanc wyprawa,szukam chętnych na wyprawę,ekstremalne wyprawy,moto wyprawy,wyprawa do mongolii,wyprawa nad bajkał,podróż do rumunii,wyprawa do rumunii,wyprawa na ukrainę,wyprawy 4x4,wyprawa do afryki,tanie wyprawy,zdjęcia z podróży,mongolia wyprawa,organizacja wypraw,wyprawa po europie,wyprawy ekstremalne,nasze wyprawy,

trasy motocyklowe polska,trasy motocyklowe w polsce,trasy motocyklowe alpy,trasa motocyklowa,

turystyka motocyklowa, dla motocyklistów,moto gen,turystyka i podróże,moto turystyka,portal turystyka,motocyklowe opisy,

wyprawa motocyklowa do maroko,marakesz,pogoda w maroku,wakacje w maroku,wczasy w maroku,podróż maroko, ceny w maroku,turystyka maroko,

podróż do maroka,maroko w kwietniu,maroko w maju,maroko w listopadzie, przewodnik po maroko,casablaca wycieczki,sytuacja w maroku,ceny w maroku,berber,sahara zachodnia,erg chebbi, fez,dades,kanion dades,maroko 2013,trasy w maroko,podróż przez maroko,wioska marokoańska,

hotele w maroko, atlas,sahara,agadir,maroko temperatura,maroko temperatury,podoga w maroko,maroko waluta,maroko klimat, afryka wycieczka,

 

podróż motocyklowa do maroko,wyprawy 4x4,afryka wycieczka,maroko podróż,podróż maroko,podróże motocyklowe, afryka podróże,maroko podróże,turystyka w maroko,motocykl sahara,bmw dakar,wyprawy survivalowe,waga dugu, tuareg,pustynie,pustynia,motocykl pustynia,motocyklem przez pustynię,przez pustynię,

 

enduro,moto,motos,yamaha,motorbike,motorcycle,motorcycles,suzuki,atv,quad,kawasaki,

motocross,ducati,motorrad,ktm,quads,moto gp,moto cross,husqvarna,aprilia,moto bmw,bmw moto,bmw, r1200gs, 1200 gs, bmw gs, bmw 1200,bmw touring,bmw motorrad,

S5 Box

Login

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Facebook

YouTube